תפריט
לא נמצאו מוצרים בסל.

המרפאה והטיפול

השאירו פרטים ואחזור אליכם בבהקדם

עייפות בשעות הצהריים מוכרת לך? יש לך תחושה שהגוף כבד לך? רוצה להשיב תחושה של קלילות ובריאות בגוף?
הידעת?
הגוף שלנו הוא פיתוח גאוני, יש בו יש את כל הנדרש כדי שנחוש בריאים, קלילים, נמרצים ומסוגלים להנות מהמשק האנרגטי כל יום מחדש לטובת העשייה שלנו. החיים המודרניים מורידים לרובינו את הנצילות האנרגטית: ישיבה מרובה מול המחשב או הטלויזיה, סביבת עבודה לא נכונה, חוסר פעילות גופנית, תזונה ואורח חיים.
כאבי גב ושלד הם פופולריים ורבים מאיתנו כבר רגילים לחיות עם אי הנוחות הזו בגוף.
לתשומת לבך – ניתן לשפר באופן משמעותי את התחושה שלך בגוף ולהיפרד באופן ידידותי מכאבי השרירים והשלד. לא חייבים להמשיך לסבול!
מארגנים את הגוף מחדש!
אני מזמין אותך לקבוע טיפול בקליניקה ולזכות ברעננות של הגוף, לטפל בליקויים של מערכת התנועה ולהנות מההשפעות החיוביות של הטיפול על הרבדים הרחבים של התנועה בחיים.
למי זה טוב?
למי שסובל מכאבים בגב תחתון, שכמות, ברכיים, מפרקי ירך, כפות רגליים, נעילת לסתות בשינה, בעיות יציבה, מערכת השרירים והשלד ולסובלים מעייפות כרונית או כבדות של הגוף.
מה עומד להתרחש?
נתחיל במפגש ראשון בו נזהה את העומסים בגוף שלך דרך אבחון תנועתי, נמשיך עם טיפול במגע לפתיחה ושחרור העומסים (Manual Therapy). בהמשך אבנה עבורך תוכנית טיפול מותאמת אישית שבה אשלב את מגוון הטכניקות שברשותי ואפרוט מיתר מיתר על נקודות הטריגר והמעטפת השרירית בשיטת body balance לאיזון שרירי השלד.
עד מהרה יורגש בגופך שיפור משמעותי וישפיע עליך במובן הרחב של המילה, שהרי הקשר בין הגוף שלנו לשאר תחומי חיינו הינו אדוק וישיר.
טיפוח ותחזוקת הגוף ומניעת כאב עתידי
מומלץ מאוד להגיע לטיפול כאשר מרגישים טוב על מנת לשמר את בריאות וחוסן הגוף ולמנוע כאב עתידי.
מבוטחי קופות חולים וחברות ביטוח ברוכים הבאים!
הקליניקה מכבדת הסדרי קופת חולים לרכישת אביזרים ומרפאות הסדר של חברות הביטוח לטובת טיפולים. מוזמנים ליצור קשר ולקבוע מועד לטיפול או לייעוץ בנושא רכישת אביזרים לשיקום תנועתי.
אשמח לעמוד לשרותך, לייעץ ולהעניק לך הדרכה בכל הקשור בכאבים אורתופדיים וכאבים של השרירים והשלד.

דילוג לתוכן